Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Adi Mocan
MesajTrimis: Sâm, 20 Dec 2008, 2:37 am Go top: Adi Mocan Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




Sunt sigura ca toti stiti unde e clubul Happy...ar fi si culmea sa fim studenti in timisoara si sa nu stim asta...
acum...stiti k joia si duminica acolo canta happy band...o formatie cu cativa baieti, kteodata si o fata...isi puneau instrumentele pe lazile de bere (cat de tare mi se parea asta) . Solistul se numea Adi Mocan. Cred ca putini stiu ca a participat intr-una din editiile Megastar . (Eu am aflat asta cu 4 secunde inainte sa aflu si ...ca a murit).
Nu stiu cat de important era pentru voi, dar eu am ramas chiar surprinsa. Nu mi-a venit sa cred. Da, stiu ca toti murim la un moment dat, si da, nu il cunosteam nu-stiu-cat-de-bine pe omul ala..dar oricum, am fost chiar foarte impresionata...in sensul trist al cuvantului. Mai ales cum s-a intamplat asta...un stupid accident de masina. Nici macar nu conducea el!
Cateodata e tare nedrept ce se intampla. Nu cred ca era timpul sa moara, sincer...




Cred ca in seara asta (19 decembrie) intr-un local din timisoara a fost o seara comemorativa pentru el. Tare as fi vrut sa fiu acolo...

Cu doar 3 zile inainte sa aflu ca a murit fusesem in happy, il ascultasem, vorbisem cu el!!! Ca niciodata pana atunci...si a fost ultima data...

of Sad
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 21 Dec 2008, 1:24 pm Go top: Adi Mocan Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Sad


_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Adi Mocan
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara