Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
concert cu trupa lui otheloo ,vineri 8 mai 2009 la Hala
MesajTrimis: Mar, 05 Mai 2009, 10:21 pm Go top: concert cu trupa lui otheloo ,vineri 8 mai 2009 la Hala Răspunde cu citat (quote)
myung
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 05/Mai/2009
Mesaje: 3




Bucuresti- 8 mai 2009 - Cei care stiu ce inseamna sa petreci o seara de sambata intr-un club de live music, sau cei care nu stiu inca, dar vor sa afle, sunt invitati pe 8 mai 2009 la un concert de exceptie in club Hala.
Vineri, 8 mai 2009, Trupa lui Othello are placerea sa va invite la un nou show live in club Hala. Asa cum v-am obisnuit: piese din repertoriul original, alãturi de hit-uri rock ºi pop, intr-o atmosfera in care distractia este cuvantul de ordine! Va asteptam acolo!

Care este diferenta dintre o trupa si un concept muzical? Unde se separa si unde se confunda? Sunt intrebari la care oamenii implicati in trupa Othello incearca sa dea un raspuns facand ceea ce stiu ei mai bine, adica sa cante. Proiectul Othello si-a propus inca de la nastere sa abordeze un eveniment muzical nu doar din perspectiva unui simplu “live” in care cativa indivizi executa cateva piese in fata altor indivizi dispusi sa-i asculte, ci si din perspectiva unui “happening”, a unui show care trebuie sa antreneze publicul si sa-l faca partas la ceea numim indeobste spectacol. Trupa lui Othello este proiectul muzicianului Florentin Milcof. Din portofoliul sau de colaborari ca pianist, compozitor, orchestrator si producator, amintim pe: Iris, Stefan Banica Jr. , Directia 5, Felicia Filip, Paula Seling, Laurentiu Cazan, Mihai Godoraja.
Vezi profilul utilizatorului

concert cu trupa lui otheloo ,vineri 8 mai 2009 la Hala
 Pagina de start a forumului Club Z » Events
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara