Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 

Fumatul ar trebui interzis?
da
42%
 42%  [ 3 ]
nu
57%
 57%  [ 4 ]
Voturi totale : 7


Fumatul ar trebui interzis??
MesajTrimis: Sâm, 15 Aug 2009, 4:26 pm Go top: Fumatul ar trebui interzis?? Răspunde cu citat (quote)
absolutep0wer
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 21/Apr/2009
Mesaje: 5




Pro
Fumatul afecteaza sanatatea
Fumatul este neplacut pentru nefumatori
Interzicerea fumatului ar contribui la micsorarea numarului de tigari fumate de catre o persoana.




Contra
Fumatul este alegerea libera a oricarei persoane
Fumatul in locuri special amenajate nu afecteaza nefumatorii
Interzicerea fumatului ar duce la agravarea dependentei fumatorilor
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 15 Aug 2009, 11:26 pm Go top: Fumatul ar trebui interzis?? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Eu nu sunt pentru interzicerea fumatului in general. Ci pentru interzicerea fumatului in locurile publice. M-am saturat sa vin din oras mirosind a fum de tigara din cauza celorlalti.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 16 Aug 2009, 12:46 am Go top: Fumatul ar trebui interzis?? Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




in general nu am nimic cu ei... dar cu cat sunt mai multe interdictii cu atat se incearca mai mult... fiecare sa fumeze cat vrea si cand are chef numai sa ii respecte pe cei care nu au viciul asta

si, de preferabil, sa fie cat mai multe locatii cu "cutiuta" pentru fumatori, nu "cutiuta" pt nefumatori Very Happy precum in music club Smile dar minoritatea se supune majoritatii Rolling Eyes

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 31 Aug 2009, 4:10 pm Go top: Fumatul ar trebui interzis?? Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




fiecare sa faca ce vrea, dar cu respect pentru altii.
nici daca ar trebui interzis fumatul de tot, nu s-ar putea face asta. dar, asa cum spune si Luxian, macar in locurile publice sa fie interzis.
Vezi profilul utilizatorului

Fumatul ar trebui interzis??
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara