Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
salutare
MesajTrimis: Lun, 28 Noi 2011, 2:14 pm Go top: salutare Răspunde cu citat (quote)
badterror85
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 28/Noi/2011
Mesaje: 1




Salutare! Am vazut ca aveti multe lucruri interesante pe aici insa ceea ce n-am vazut au fost bancuri ilustrare asa ca m-am gandit sa va aduc creatiile mele, astept parerile voastre si daca aveti idei ce as mai putea ilustra, sunt binevenite aici Very Happy

Imagini indisponibile.

Voi incerca sa aduc si cele mai noi creatii aici insa ele prima data vor aparea pe

http://bancuri-ilustrate.ro/


Ultima modificare efectuată de către badterror85 la Joi, 20 Noi 2014, 10:27 am, modificat de 1 dată în total
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 25 Mai 2012, 6:32 pm Go top: salutare Răspunde cu citat (quote)
rodicapop
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2012
Mesaje: 49




Frumos realizat site-ul si are bancuri bune!
Felicitari!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 01 Iun 2012, 11:16 am Go top: salutare Răspunde cu citat (quote)
Emma18
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 25/Mai/2012
Mesaje: 5




nu se vad pozele de aici, am intrat pe site, sunt faine Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 01 Iun 2012, 9:42 pm Go top: salutare Răspunde cu citat (quote)
rodicapop
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2012
Mesaje: 49




Dragute:)
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 19 Aug 2012, 6:01 pm Go top: salutare Răspunde cu citat (quote)
mela
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 19/Aug/2012
Mesaje: 6




Mai bune decat pe alte site-uri:)
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 29 Mar 2018, 11:56 am Go top: salutare Răspunde cu citat (quote)
Gentorra
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 29/Mar/2018
Mesaje: 2




I love it so much If it is useful and knowledgeable, then this is my first place to come.
Vezi profilul utilizatorului

salutare
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara