Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Personalitatea si ziua ta de nastere
MesajTrimis: Mie, 14 Iun 2006, 9:40 pm Go top: Personalitatea si ziua ta de nastere Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Ziua ta de nastere iti influenteaza personalitatea si destinul. In functie de ea, iti poti afla aptitudinile si chiar defectele. Indiferent de luna, ziua ta este foarte importanta. Persoanele care sunt nascute in intervalul zilelor 11-31 isi calculeaza numarul facand suma celor doua numere din care este alcatuita ziua de nastere.

1

Numarul 1 sugereaza o abilitate uimitoare de a-i conduce pe altii. Esti foarte ambitios, increzator in fortele proprii si stilul tau este foarte original. Nu esti insa foarte atent cu detaliile si preferi sa iei lucrurile asa cum sunt. Esti sensibil cateodata, dar iti reprimi sentimentele.

2
Daca esti nascut in a doua zi a lunii, inseamna ca esti foarte sensibil si emotiv. Esti foarte sociabil si iti faci prieteni cu o foarte mare usurinta. Cu toate astea, devii timid intr-un grup mai vast de oameni. Ai o inima calda, esti intelegator si ai mereu nevoie de afectiune. Esti predispus la depresii, dar in general te refaci destul de repede. Insa iti este greu sa dai fata cu realitatea dupa ce ai intrat intr-o stare emotionala nefavorabila.

3
Fiind nascut pe 3, este probabil sa fii o persoana plina de energie. Ai o personalitate care suporta foarte bine suiusurile si coborasurile, mai ales ca ai parte din plin de ele. Ai o fire nelinistita, dar stii sa iti controlezi foarte bine reactiile. Esti talentat, vorbesti fara inhibitii in public si faci intotdeauna o impresie buna. Stii sa conversezi inteligent, sa scrii sau poate chiar sa canti. Ai o imaginatie bogata, dar cateodata esti prea procupat de lucruri superficiale. Esti iubitor si plin de afectiune dar cateodata hipersensibil.

4
Fiind nascut in a patra zi a lunii iti da avantajul ca ai aptitudini spre management. In general esti responsabil si organizat. Esti o persoana foarte muncitoare, sincera si amabila. Numarul sub care esti nascut poate indica faptul ca nu stii prea bine sa-ti exprimi sentimentele, pentru ca ai o atitudine foarte controlata. Cateodata ai o fire rigida si incapatanata.

5
Fiind nascut pe 5, ai o inclinatie deosebita spre relatiile cu oamenii. Esti talentat si imaginativ si stii sa-ti vinzi ideile. Cateodata te "mananca picioarele" si iti este dor sa calatoresti. Progresezi repede in orice domeniu si esti adaptabil. Ai mintea luminata, inteligenta si analitica. O neliniste in natura ta te poate face nerebdator si usor de plictisit. Ai tendinta sa ocolesti responsabilitatile.

6
Nascut sub numarul 6, esti o persoana care nu da gres in situatii limita, imbratiseaza responsabilitatile, esti intelegator si iti place sa-ti ajuti semenii. Esti un om deschis si onest cu toata lumea, dar te dedici in general familiei si prietenilor. Insa, indiferent ce vei face in decursul vietii tale, vei avea mereu tendinta sa ii ajuti pe altii.

7
Daca esti nascut pe 7, ai tendinta sa fii perfectionist si individualist in multe privinte. Ai o gandire analitica complexa. Esti foarte sensibil si emotiv, si de obicei iti urmezi intuitia. Nu prea iti place sa primesti ordine, asa ca ar fi bine pentru tine sa fii sef. Aceasta zi te influenteaza sa fii egocentric si putin incapatanat.

8
Fiind nascut in ziua de 8 a lunii, ai un dar deosebi in a face afaceri si a concepe planuri la scara mare. Ai aptitudini de director si stii sa judeci bine lucrurile. Ar trebui sa incerci sa fii un freelancer, sau sa iti intemeiezi propria afacere, pentru ca iti place ca totul sa fie totul sub controlul tau. Esti o persoana pe care te poti baza cand e vorba de gestiune. Esti corect si loial. Ai o personalitate idealista si multe succese sunt asociate cu acest numar.

9

Ziua de 9 adauga un plus de idealism si visare felului tau de a fi. Ai o imaginatie bogata, dar nu prea iti va fi de folos in lumea afacerilor. Esti sensibil si atent la cei din jur si ai o intuitie deosebita. 9 este numarul care in general produce si multa tensiune interioara, dar este ziua visatorului, a aspirantului. Totusi, reusesti sa lucrezi foarte bine cu oamenii. Tinzi sa oferi mai mult decat primesti.

10
Fiind nascut pe zece, iti tragi energia din numarul care 1 sugereaza o abilitate uimitoare de a-i conduce pe altii. Esti foarte ambitios, increzator in fortele proprii si stilul tau este original. Nu esti insa foarte atent cu detaliile si preferi sa iei lucrurile asa cum sunt. Esti sensibil cateodata, dar iti reprimi sentimentele.

11
Fiind nascut pe 11, esti un visator incurabil, dar te descurci foarte bine in relatiile cu oamenii deoarece nu folosesti niciodata forta ca mijloc de convingere. Ai calitati intuitive deosebite insa ai o fire foarte temperamentala. Nu esti un foarte bun "analizator de situatii" dar esti de admirat daca intri in lumea afacerilor. Esti creativ si spontan, insa mai mult visezi decat indeplinesti.

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 14 Iun 2006, 11:28 pm Go top: Personalitatea si ziua ta de nastere Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Ganditor 7 :>

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 15 Iun 2006, 9:48 am Go top: Personalitatea si ziua ta de nastere Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Ade a scris:
7. Nu prea iti place sa primesti ordine, asa ca ar fi bine pentru tine sa fii sef.


Ops ..aici m-ai prins Laughing Laughing Laughing

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 15 Iun 2006, 11:31 am Go top: Personalitatea si ziua ta de nastere Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




8 Very Happy Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 31 Iul 2006, 1:42 am Go top: Personalitatea si ziua ta de nastere Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




deci ne potrivim ralu...desi mai tre sa calci pe orgoliu din cand in cand si sa accepti ce ti se spune..ordinele se executa nu se discuta..prost a fost ala care a zis asta!!! Wink

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 31 Iul 2006, 5:16 pm Go top: Personalitatea si ziua ta de nastere Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




mda,ordinele se executa,nu se discuta...dar sa gandim optimist:crestem noi mari Razz ...ce sa-i faci?ata ete Laughing

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 10:18 am Go top: Personalitatea si ziua ta de nastere Răspunde cu citat (quote)
draqoaika13
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 03/Oct/2006
Mesaje: 115
Locație: ---




Ziua de 9 adauga un plus de idealism si visare felului tau de a fi. Ai o imaginatie bogata, dar nu prea iti va fi de folos in lumea afacerilor. Esti sensibil si atent la cei din jur si ai o intuitie deosebita. 9 este numarul care in general produce si multa tensiune interioara, dar este ziua visatorului, a aspirantului. Totusi, reusesti sa lucrezi foarte bine cu oamenii. Tinzi sa oferi mai mult decat primesti



yeah right!!! visez q okii deskishi....ayayay ....shi am shi`o imaginatzie d t doare kpu`....numa k afaceristei d min`...nu`i e d nici 1folos ))
tensiune ? yeap....mi`s tare agitata Very Happy
<=== ```` Tinzi sa oferi mai mult decat primesti ``` ===>

ce dreptate are ..... Wink Wink Razz

_________________
```Life is so sad without horns!!!```
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 12:04 pm Go top: Personalitatea si ziua ta de nastere Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




oooo daaaaa.....nr 5 mi se potriveste perfect

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 10 Iun 2009, 6:05 am Go top: Personalitatea si ziua ta de nastere Răspunde cu citat (quote)
Iqes
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 10/Iun/2009
Mesaje: 3
Locație: Timisoara




10 Ops
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 28 Mar 2013, 11:33 am Go top: Personalitatea si ziua ta de nastere Răspunde cu citat (quote)
abcman
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Mar/2013
Mesaje: 22
Locație: Bucuresti




Eu sunt pe 16 si din ce am citit e cam asa cum scrie, dar nu stiu cum sau de unde s-a nimerit, oricum e interesant..Wink
Vezi profilul utilizatorului

Personalitatea si ziua ta de nastere
 Pagina de start a forumului Club Z » Află cine esti!
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara