Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Se poate opri caderea parului cu extracte din plante?
MesajTrimis: Mar, 26 Apr 2016, 9:17 am Go top: Se poate opri caderea parului cu extracte din plante? Răspunde cu citat (quote)
zetel
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 01/Mar/2016
Mesaje: 7
Locație: Bucuresti




Caderea parului poate sa fie oprita prin extracte din plante?
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 26 Apr 2016, 11:15 pm Go top: Se poate opri caderea parului cu extracte din plante? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Într-o anumitã mãsurã cred cã da.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 06 Iul 2016, 9:51 am Go top: Se poate opri caderea parului cu extracte din plante? Răspunde cu citat (quote)
zetel
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 01/Mar/2016
Mesaje: 7
Locație: Bucuresti




Din extracte de plante e si produsul Follixin. Am auzit de persoane care au luat si au avut rezultate cu el.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 15 Sep 2016, 10:04 am Go top: Se poate opri caderea parului cu extracte din plante? Răspunde cu citat (quote)
marcius
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Sep/2016
Mesaje: 8




Sunt mai ulte suplimente ce se folosesc impotriva caderii parului. Rezultatele cred ca sunt diferite de la persoana la persoana si in functie de alti factori: metabolism, alimentatie, etc...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 14 Noi 2016, 10:29 am Go top: Se poate opri caderea parului cu extracte din plante? Răspunde cu citat (quote)
georgyki
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Noi/2016
Mesaje: 1




Zetel e ceva de produsul ala? Mai ai par in cap?
Vezi profilul utilizatorului

Caderea parului
MesajTrimis: Joi, 19 Apr 2018, 11:57 am Go top: Se poate opri caderea parului cu extracte din plante? Răspunde cu citat (quote)
enispa
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Ian/2016
Mesaje: 6
Locație: Arad




Problemele legate de caderea parului apar atunci cand din alimentatia noastra lipsesc anumite vitamine si minerale. E musai sa fim foarte atenti la ceea ce consumam pentru a nu ne trezi ca ne cade parul de la o varsta frageda.
Vezi profilul utilizatorului

Se poate opri caderea parului cu extracte din plante?
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara