Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Compatibilitate intre zodii
MesajTrimis: Joi, 01 Iun 2006, 3:53 pm Go top: Compatibilitate intre zodii Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




http://www.clopotel.ro/enciclopedia/enciclopedie_astrologie_zodiac_european.html
http://horoscop.ele.ro/Horoscop_European_Compatibilitate_--d17_8.html
http://www.eastrolog.ro/compatibilitati-sentimental-erotice/

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 03 Iun 2006, 1:57 pm Go top: Compatibilitate intre zodii Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




http://www.dsclex.ro/astrolog/zodiac/european/potriviri.htm

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 19 Ian 2010, 3:24 pm Go top: Compatibilitate intre zodii Răspunde cu citat (quote)
tertan raul-calin
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 15/Noi/2009
Mesaje: 9
Locație: Carei,SM




nu cred neaparat ca compatibilitate dintre oameni,tine de ce se spune in zodiac,ca acolo poate sa apara orice si daca stai si te gandeste ca nici nu te caracterizeaza ce scrie acolo la zodia ta.

_________________
tertan
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 24 Mai 2012, 1:15 pm Go top: Compatibilitate intre zodii Răspunde cu citat (quote)
rodicapop
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2012
Mesaje: 49




tertan raul-calin a scris:
nu cred neaparat ca compatibilitate dintre oameni,tine de ce se spune in zodiac,ca acolo poate sa apara orice si daca stai si te gandeste ca nici nu te caracterizeaza ce scrie acolo la zodia ta.



Sunt perfect de acord cu tine.
Marea majoritate a oamenilor crede in zodiac.Eu nu pot spune ca nu cred,dar imi e indiferent,deoarece de cele mai multe ori s-a intamplat exact pe dos fata de modul prezendat in zodiacul zilei respective.

Cat despre compatibilitate intre zodii,pot spune ca fiecare om are felul sau de a fi si am vazut mai multe asemanari intre persoanele cu zodii diferite decat intre persoanele cu aceeasi zodie.
Eu cred in compatibilitatea caracterelor diferite(+ cu - se atrag) si am vazut persoane care daca ne luam dupa zodiac ar fi trebuit sa fie cei mai mari dusmani,dar care se iubesc foarte mult de ani de zile.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 28 Aug 2012, 9:03 am Go top: Compatibilitate intre zodii Răspunde cu citat (quote)
Geanina91
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 28/Aug/2012
Mesaje: 3




Nu prea cred in chestiile de genu Smile le citesc mai mult din curiozitate dar ... au fost zodii cu care scrie ca nu m-as intelege si totusi sunt cei mai buni prieteni ...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 04 Sep 2012, 8:34 am Go top: Compatibilitate intre zodii Răspunde cu citat (quote)
Magdalena91
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Sep/2012
Mesaje: 3




mda.. eu cred mai mult in compatibilitatea intre caractere intr-adevar si zodiile, de cele mai multe ori se adeveresc Razz
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 28 Mar 2013, 11:28 am Go top: Compatibilitate intre zodii Răspunde cu citat (quote)
abcman
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Mar/2013
Mesaje: 22
Locație: Bucuresti




Eu zic ca compatibilitatea intre doua persoane de sex opus e data de ei si de comportamentul si caracterul lor, nu de zodiac sau din ce zodie fac ei parte, ca se mai nimeresc unele vorbe care scriu in zodiac e pura intamplare, parerea mea..
Vezi profilul utilizatorului

Compatibilitate intre zodii
 Pagina de start a forumului Club Z » Află cine esti!
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara