Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
camere pt copii
MesajTrimis: Joi, 11 Iun 2009, 9:13 pm Go top: camere pt copii Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




daca inca nu v-ati imaginat cum va arata camera copiilor, luati niste exemple de aici Smile

















_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 13 Aug 2012, 2:26 pm Go top: camere pt copii Răspunde cu citat (quote)
rodicapop
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2012
Mesaje: 49




Ce camere frumoase pentru micuti. Cred ca ar fi cei mai fericiti din lume. O sa ma gandesc la timpul potrivit si cred ca imaginile astea mi-au dat o gramada de idei...

_________________
In timpul liber, gatesc pentru FoodArt.ro
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 13 Aug 2012, 3:41 pm Go top: camere pt copii Răspunde cu citat (quote)
ramonica
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Aug/2012
Mesaje: 6




Camera cu patul alb si albastru mi se pare ideala si pentru mine, nu doar pentru copiii mici:D
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 20 Aug 2012, 4:49 pm Go top: camere pt copii Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




Mie imi plac camerele simple, nu cu foarte multe accesorii. Acestea sunt prea bogate...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 29 Aug 2012, 2:13 pm Go top: camere pt copii Răspunde cu citat (quote)
Melania
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 29/Aug/2012
Mesaje: 3




Vezi profilul utilizatorului

camere pt copii
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara