Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu?
MesajTrimis: Joi, 18 Feb 2010, 4:06 am Go top: Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu? Răspunde cu citat (quote)
Mara_1988
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Feb/2010
Mesaje: 1
Locație: Bucuresti




Buna.
Am auzit ca intr-un salon de masaj erotic se poate face si masaj de relaxare, body massage, masaj erotic si masaj tantric.
Este gresita mentalitatea romanesca ref la inselat partenerul atunci cand mergi la masaj erotic ;
In primul rand se poate merge la masaj impreuna cu partenerul/partenera, ambii putand beneficia de niste senzatii extraordinare.
Mai trebuie stiu faptul ca in timpul unei sedinte de masaj de acest gen aveti voie sa atingeti partenera in anumite limite, in niciun caz in zona intima a acesteia .
Doar o persoana foarte inchisa si old fashion se poate considera inseala daca sotul/iubitul s-a dus la masaj erotic. Din contra, sedinta de masaj poate fi considerata un prleudiu, sotul/iubitul cand ajunge acasa poate fi deja excitat maxim, iar sotia sa beneficieze de o seara extraordinara.
Voi ce parere aveti? Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu? Rolling Eyes
Vezi profilul utilizatorului

Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu?
 Pagina de start a forumului Club Z » Bazar
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara