Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Test de inteligenta!
MesajTrimis: Joi, 18 Mai 2006, 11:20 am Go top: Test de inteligenta! Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Iata regulile acestui test de inteligenta care se da angajatilor in Japonia.... Deviza este:
" Toata lumea trebuie sa treaca riul"

Cu respectarea urmatoarelor reguli:
1. Pe pluta incap numai doua persoane odata.
2. Tatal nu poate sta in acelasi loc cu oricare din fiicele sale fara a fi si mama de fata.
3. Mama nu poate sta in acelasi loc cu oricare din fiii sai fara a fi si tatal de fata.
4. Hotul (cel imbracat in dungi.... evident!) nu poate sta in acelasi loc cu oricare membru al familiei, decit daca este si politistul de fata.
5. Numai tatal, mama si politistul stiu sa minuiasca pluta.

Pentru a incepe, clic! pe cercul albastru mare din dreapta.
Pentru a misca oamenii, clic! pe ei. Pentru a misca pluta, clic! pe cercurile rosii.

Click here to start!

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 18 Mai 2006, 8:36 pm Go top: Test de inteligenta! Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




e super tare .... i-am dat si eu de cap dupa 15 minute parca....l-am facut acu ceva timp:D
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 11 Iun 2006, 10:42 pm Go top: Test de inteligenta! Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




nu am nici cea mai mica idee ce tre sa fac...nu se intoarce pluta deeloc...hmmm....duc parintzii acolo...si tre sa ii aduc inapoi k nu mere pluta singura...am nevoie de solutzie Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

Test de inteligenta!
 Pagina de start a forumului Club Z » Link-uri diverse
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara