Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
copiii din ziua de azi
MesajTrimis: Vin, 07 Mar 2008, 12:09 pm Go top: copiii din ziua de azi Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




nu'mi vine sa cred ca copiii de azi se gandesc la asa ceva, la doar 12 ani Neutral Neutral

O fetita de doar 12 ani s-a masturbat cu un vibrator


Medicii pediatri de la Spitalul Judetean din Arad s-au confruntat, zilele trecute, cu o situatie pe cat de ciudata, pe atat de alarmanta. Ei au scos din vaginul unei fetite de 12 ani un mini-vibrator cu care micuta a vrut sa-si provoace placeri sexuale.

Fetita de 12 ani a fost dusa de parinti la spital, acestia banuind ca fiica lor s-a masturbat cu un creion pe care nu si l-a mai putut scoate din vagin. Dar, in urma unui consult, medicii au scos din vaginul copilei un mini-vibrator de dimensiunea unui ruj.

“Am ramas socati cand am vazut ca fata avea un mini-vibrator in vagin. La varsta asta, copiii ar trebui sa se joace cu papusile, nu sa-si provoace placeri sexuale. In ultimii ani am observat ca tot mai multi minori isi incep viata sexuala la varste fragede. Lucrurile de genul acesta se intampla din cauza lipsei de educatie din familii si din scoli si mai ales din cauza internetului si a televizorului, la care minorii au acces nelimitat”, ne-a declarat unul dintre medicii de la Sectia Pediatrie din cadrul Spitalului Judetean Arad.

libertatea.ro

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 16 Apr 2008, 1:39 pm Go top: copiii din ziua de azi Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




ok... ca nu se mai joaca cu papusile pot sa inteleg...nu or mai fi la moda printre copiii din ziua de azi. Dar de acolo si pana la a inlocui papusile cu vibratoare, fie ele si "mini" ...e o cale destul de lunga si ciudata. Si ce mi se pare si mai ciudat e "cum Dumnezeu o fi ajuns un vibrator pe mana unei copile de 12 ani?"

Inchipuiti-va un dialog intre doua fetite de clasa a 5-a:
- Ce ai facut in vacanta de iarna?
-Pai mi-am colindat rudele, si cu banii stransi mi-am luat ultima papusa Barbie aparuta. E super, are si hainute de schimb. Toata ziua ma joc cu ea.
-Vai tu ce demodata esti. Cum sa dai banii pe papusi? Doar nu mai esti la gradinita. Sa vezi ce vibrator tare mi-am luat eu,... nu ma mai satur de el. Daca vrei, cunosc eu pe cineva care iti poate procura si tie unul... sub pretul pietei Wink .

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 23 Mai 2012, 12:34 pm Go top: copiii din ziua de azi Răspunde cu citat (quote)
rodicapop
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2012
Mesaje: 49




Pe langa cele prezentate de voi,copiii din ziua de azi nu mai au nici un pic de respect fata de persoanele cu o varsta mai mare decat a lor.
Eu,cand eram mica,nu indrazneam sa deschid gura macar,nu mai zic sa comentez ceva la adresa celor mai mari,pentru ca imi luam bataie.
S-au dus vremurile in care baietii se jucau fotbal in fata blocului,iar fetele se jucau cu papusile.Acum baietii se joaca pe calculator,iar fetele stau pe facebook..
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 26 Ian 2013, 4:26 pm Go top: copiii din ziua de azi Răspunde cu citat (quote)
calatorul
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 18/Ian/2013
Mesaje: 19




Pai pentru multa lume asta e ceva normal, pai in ziua de azi daca o fetita de 12 ani sau in unele cazuri si de 10-11 nu face sex sau nu stie ce e ala nu e fata, asta se datoreaza in primul rand parintilor,pentru ca nu sunt severi si duri cu ei, cand trebuie, si asa se ajunge la asta...trebuie ca parintii sa ia atitudine fata de ei pentru a nu ajunge la cazuri mai grave Neutral
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 29 Mar 2018, 11:57 am Go top: copiii din ziua de azi Răspunde cu citat (quote)
Gentorra
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 29/Mar/2018
Mesaje: 2




I would like to say that I feel very good here.
http://icme2006.org
Vezi profilul utilizatorului

copiii din ziua de azi
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara