Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Sâm, 27 Feb 2010, 11:28 pm Go top: Handbal Răspunde cu citat (quote)
cristy_1110
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Apr/2009
Mesaje: 48
Locație: Zimnicea-TR




in aceasta saptamana nationala feminina de handbal a Romaniei a disputat doua jocuri amicale in Franta cu nationala acestei tari,care este de fapt si vicecampioana mondiala...
Romania a plecat cu un lot din care lipsesc majoritatea jucatoarelor de la Valcea,fiind alcatuit inclusiv din jucatoare din liga a doua,plecand si fara antrenorul principal care este angrenat cu Oltchim in Lica Campionilor...
gazdele au invins in ambele meciuri destul de greu cu 25-21 in primul si 28-26 in al doilea,dupa ce in cel din urma meci ale noastre au condus pana aproape de final...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 01 Aug 2012, 9:40 am Go top: Handbal Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




Din pacate la olimpiada de la Londra nu ne-am calificat la Handball. Cred ca puteam obtine o medalie acolo..
Vezi profilul utilizatorului

Handbal
 Pagina de start a forumului Club Z » Sport
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 2 din 2  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara