Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
sarutul si zodia
MesajTrimis: Mar, 21 Noi 2006, 11:16 pm Go top: sarutul si zodia Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Berbec


Dominator cum este de obicei, Berbecului ii va placea sa isi domine partenerul si atunci cand saruta. Saruturile Berbecului nu sunt in general foarte lungi, dar sunt extrem de pasionale. Berbecii pun toata pasiunea pentru persoana respectiva in sarutul cu aceasta.


Taur


Saruturile Taurului sunt lungi si extrem de senzuale. Taurii nu se grabesc atunci cand este vorba despre sarut si le place sa o faca pe indelete. In general, sarutul unui Taur vine din inima si exprima sentimentele acestuia fata de persoana cu care este.


Gemeni


Saruturile Gemenilor sunt extrem de scurte si "vorbarete". Te vei opri des pentru a-i sopti partenerului mici replici amuzante in ureche sau pentru a chicoti. Nu iti domini partenerul in timpul sarutului.


Rac

Racii sunt recunoscuti pentru saruturile lor deosebit de tandre si senzuale. Sarutul unui Rac este plin de pasiune si extrem de protector, iar Racul tinde sa se piarda complet in acest sarut.


Leu


Saruturile Leului sunt salbatice, pasionale si lipsite de inhibitii. Durata lor variaza, dar in general sunt foarte lungi si dau senzatia unui intreg show, condimentat cu mici muscaturi. Leul nu saruta de doua ori la fel, ii place sa improvizeze pe moment si face tot posibilul sa isi impresioneze partenerul.


Fecioara


Saruturile Fecioarei sunt printre cele mai delicate saruturi: fine si extrem de subtile. Cu toate acestea, saruturile Fecioarei pot fi si extrem de senzuale, dandu-ti fiori pe sirea spinarii.


Balanta


Balanta pune in scena un intreg show atunci cand saruta. Ii place sa experimenteze si cauta sa-si uimeasca partenerul la acest capitol. Totusi, de obicei, isi lasa partenerul sa preia controlul la inceput.


Scorpion


Sarutul Scorpionului este profund si extrem de pasional. Scorpionii nu se concentreaza prea mult la sarut, acesta este de obicei un preludiu pentru ceea ce va urma apoi. Tocmai de aceea, sarutul va fi lipsit de inhibitii si plin de aluzii sexuale.


Sagetator


Saruturile Sagetatorului sunt spontane si pline de surprize. Este greu sa te obisnuiesti cu stilul de sarutat al Sagetatorului, deoarece acesta nu saruta de doua ori la fel. Are si obiceiul de a se opri din cand in cand pentru mici glumite si chicoteli in urechea partenerului.


Capricorn


Sarutul Capricornului este de regula indelung si relaxant. Capricornul se pierde in sarut si de obicei incearca sa se armonizeze cu partenerul in timpul acestuia. Nu este genul care domina, ci mai degraba genul care isi lasa partenerul sa conduca sarutul.


Varsator


Varsatorului ii place sa sarute cu ochii deschisi. Sarutul Varsatorului este de obicei umed si foarte salbatic. Ii place ca partenerul sa preia controlul si face tot posibilul apoi sa se armonizeze cu acesta.


Pesti


Saruturile Pestilor sunt romantice si foarte senzuale. De obicei saruta pe indelete si le place ca un sarut sa dureze cat mai mult. Pestii se pierd cu totul in sarut si fac tot posibilul sa se armonizeze cu partenerul.

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 22 Noi 2006, 1:44 am Go top: sarutul si zodia Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




berbec he he he

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 22 Noi 2006, 8:42 am Go top: sarutul si zodia Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




varsator... kiss

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Dec 2006, 11:59 pm Go top: sarutul si zodia Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




berbec - saruta repede si pasional
taur - un expert
gemeni - saruturi intrerupte
rac - saruturi fierbinti
leu - saruturi salbatice
fecioara - sensibil si delicat
balantza - cat de bine s-a spalat pe dinti
scorpion - sare peste sarut
sagetator - spontane
capricorn - saruturi pasionale
varsator - umede
pesti - pline de iubire

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 08 Dec 2006, 3:50 pm Go top: sarutul si zodia Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




si voi chiar credeti chestiile atea?
ca la urma urmei fiecare are cate putin de la fiecare

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 10 Iun 2009, 6:49 am Go top: sarutul si zodia Răspunde cu citat (quote)
Iqes
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 10/Iun/2009
Mesaje: 3
Locație: Timisoara




aici ai dreptate:)) Wink

_________________
Image Hosted by ImageShack.us
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 31 Iul 2012, 11:11 am Go top: sarutul si zodia Răspunde cu citat (quote)
AnaMaria13
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Iul/2012
Mesaje: 3




chiar daca nu prea cred asa ceva cate putin are dreptate...eu sunt balanta si se potriveste ce scrie acolo=))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 15 Aug 2012, 1:11 pm Go top: sarutul si zodia Răspunde cu citat (quote)
Corina
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 15/Aug/2012
Mesaje: 3




foarte tare si pare ca asa si este,exact ca acolo se intampla:))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 28 Mar 2013, 11:30 am Go top: sarutul si zodia Răspunde cu citat (quote)
abcman
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Mar/2013
Mesaje: 22
Locație: Bucuresti




Eu Taur sunt dar nu stiu cat de adevarat este asta, pentru ca aici dpeinde de fiecare persoana cum e si cum a invatat sa sarute, in unele cazuri poate sunt persoane care nu saruta asa cum scrie in zodiac, deci nu ai de unde stii cum saruta o persoana decat facand asta cu ea Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

sarutul si zodia
 Pagina de start a forumului Club Z » Află cine esti!
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara