Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Eterna si fascinanta Dacie Logan
MesajTrimis: Vin, 30 Iun 2006, 11:12 pm Go top: Eterna si fascinanta Dacie Logan Răspunde cu citat (quote)
Ecaterynne
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 25
Locație: Timisoara




No comment !!!

http://www.topart.go.ro/dacia_logan_rs_at.htm
http://www.topart.go.ro/dacia_logan_tuning_1.htm
http://www.topart.go.ro/dacia_logan_tuning_2.htm

_________________
Don't worry, be happy !!!
Vezi profilul utilizatorului

Reclama Logan
MesajTrimis: Dum, 04 Feb 2007, 4:21 pm Go top: Eterna si fascinanta Dacie Logan Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara





_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

Reclama Logan
MesajTrimis: Dum, 04 Feb 2007, 4:22 pm Go top: Eterna si fascinanta Dacie Logan Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara





_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 14 Sep 2007, 3:05 pm Go top: Eterna si fascinanta Dacie Logan Răspunde cu citat (quote)
Dennisse
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Sep/2007
Mesaje: 2




Eu ma abtin de la comentarii in ceea ce priveste Dacia Logan...pt.ca pur si simplu nu imi place.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 14 Sep 2007, 5:09 pm Go top: Eterna si fascinanta Dacie Logan Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Dennisse a scris:
Eu ma abtin de la comentarii in ceea ce priveste Dacia Logan...pt.ca pur si simplu nu imi place.


Apreciere designului tine de gusturi, dar in privinta calitatilor si dotarilor sunt suficiente pentru banii astia, iar la fiabilitate ramane de discutat, majoritatea sunt incantati de ele, mai sunt si unii care au probleme (care de cele mai multe ori sunt cauzate de prostia lor, desi nu o sa recunoasca niciodata).

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 16 Sep 2007, 2:50 pm Go top: Eterna si fascinanta Dacie Logan Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Pentru cei care critica Loganul cand ei nu am bani sa-si ia nici o bicicleta si nu numai lor le recomand sa citeasca urmatorul articol.

Zoso.ro

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Feb 2008, 3:22 pm Go top: Eterna si fascinanta Dacie Logan Răspunde cu citat (quote)
unikt
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 07/Feb/2008
Mesaje: 3




E o masina mediocra loganul ... din toate punctele de vedere. prefer o solenza sau nova in locul ei .
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 20 Iun 2010, 11:11 am Go top: Eterna si fascinanta Dacie Logan Răspunde cu citat (quote)
unprost
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Iun/2010
Mesaje: 3




dragut loganul rs Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 14 Aug 2012, 9:19 pm Go top: Eterna si fascinanta Dacie Logan Răspunde cu citat (quote)
valicretu
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Aug/2012
Mesaje: 9




Nu imi place loganul ca design si nici ca performante... Este Dacia, probabil din aceasta cauza..
Vezi profilul utilizatorului

Eterna si fascinanta Dacie Logan
 Pagina de start a forumului Club Z » Auto & Moto
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara