Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Replici de agatat in functie de zodie
MesajTrimis: Joi, 28 Sep 2006, 9:48 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Berbec
\"Ma uit la tine de o jumatate de ora si simt ca incep sa iau foc. Ai cumva sa imi imprumuti o stropitoare?\"

Taur
\"Am venit sa vorbesc cu tine pentru ca dragalasenia este slabiciunea mea.\"

Gemeni
\"Ai putea sa imi recomanzi ceva de citit? Ti-am citit in privire ca esti exact genul de persoana in care as putea avea incredere.\"

Rac
\"Poti sa imi imprumuti o fisa pentru telefon te rog frumos? Vreau sa o sun pe mama sa ii spun ca am intalnit persoana cu care vreau sa ma casatoresc.\"

Leu
\"Este cald aici sau doar in preajma ta?\"

Fecioara
\"E alunecos pe aici sau de ce am cazut pe spate cand te-am vazut?\"

Balanta
\"Daca as cumpara un trandafir de fiecare data cand ma gandesc la tine, acum as avea o intreaga gradina.\"

Scorpion
\"Deci, mergem la tine sau la mine?\"

Sagetator
\"Buna. Scriu o lucrare despre \"Cele mai frumoase lucruri din viata\". As putea sa iti iau un interviu?\"

Capricorn
\"Dintotdeauna ai fost atat de atragator sau a trebuit sa muncesti mult pentru asta?\"

Varsator
\"Probabil ca tu esti motivul pentru incalzirea globala. De cand ma uit la tine am inceput sa ma incalzesc.\"

Pesti
\"Esti la fel de atragator ca personalitate cum esti ca si fizic?\"


Hmmmm... Very Happy

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 29 Sep 2006, 10:04 am Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Varsator
\"Probabil ca tu esti motivul pentru incalzirea globala. De cand ma uit la tine am inceput sa ma incalzesc.\"


Laughing mda,mai usurel Razz

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 10:06 am Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
draqoaika13
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 03/Oct/2006
Mesaje: 115
Locație: ---




cre`k leii nu zic ``e cald aici sau in preajma ta`` ....cre`k e cald in preajma leilor ) i`m hot Very Happy Evil
shi s potrivesc bine q berbecii ( `` Ma uit la tine de o jumatate d ora shi simt k incep s iau foc.Ai qmva sa`mi imprumutzi o stroiptoare? ``) ...
ce zici raluk ? imi cautzi un berbecutz kre sa`mi stinga foq ... Laughing Evil [/b]
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 4:11 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Surprised azi nu fac pe Cupidon Very Happy Laughing

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 4:39 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
draqoaika13
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 03/Oct/2006
Mesaje: 115
Locație: ---




Praying Praying REAO !!! asha te`am invatzat ??? Sniper

_________________
```Life is so sad without horns!!!```
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 5:44 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




draqoaika13, ai putea cauta la "Love Zone". Desi eu nu am avut noroc pe acolo. Oricum merita sa incerci OK

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 6:02 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
draqoaika13
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 03/Oct/2006
Mesaje: 115
Locație: ---




Surprised no no no nu caut p niciune` Very Happy ... ralu` e qpidonu` meu Wink Respekt .....am incredere....tre s imi gaseask ceva .... k min` Evil

_________________
```Life is so sad without horns!!!```
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 6:14 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Atunci iti urez doar bafta si spor la treaba pt Ralu!

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 6:30 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
draqoaika13
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 03/Oct/2006
Mesaje: 115
Locație: ---




Nu o ajutzi tu ? Waiting ..... poa` imi gaseshte mai rpd

_________________
```Life is so sad without horns!!!```
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 7:00 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




daca gasesc ceva te anunt Wink

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 7:08 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
draqoaika13
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 03/Oct/2006
Mesaje: 115
Locație: ---




ahhhhhh dar makr shtii ce cautzi ??? Waiting

_________________
```Life is so sad without horns!!!```
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 7:22 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




draqoaika13 a scris:
cre`k leii nu zic ``e cald aici sau in preajma ta`` ....cre`k e cald in preajma leilor ) i`m hot Very Happy Evil
shi s potrivesc bine q berbecii ( `` Ma uit la tine de o jumatate d ora shi simt k incep s iau foc.Ai qmva sa`mi imprumutzi o stroiptoare? ``) ...
ce zici raluk ? imi cautzi un berbecutz kre sa`mi stinga foq ... Laughing Evil [/b]


Din cate vad eu berbec, preferabil cu stropitoare Very Happy

Corecteaza-ma daca gresesc Very Happy

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Oct 2006, 10:23 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Dans asta e pentru u,draqoaika Laughing cred k,daca tot vrei sa fiu eu cupidonul tau he he he ,ai facut cea mai proasta alegere Laughing ti-ai si gasit pe cine sa pui Razz

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Dec 2006, 10:36 am Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




raluk a scris:
Scorpion
\"Deci, mergem la tine sau la mine?\"

true he he he am un prieten care asa face de cele mai multe ori Very Happy dar nu pot generaliza pentru toti scorpionii Neutral

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Dec 2006, 10:09 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




draqoaika13 a scris:
Surprised no no no nu caut p niciune` Very Happy ... ralu` e qpidonu` meu

pfaaai!!! raluca mama..meseria ta pana la urma e de pimp aka pejte Laughing Laughing

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Dec 2006, 10:27 pm Go top: Replici de agatat in functie de zodie Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Go on ,mda onutza Razz

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

Replici de agatat in functie de zodie
 Pagina de start a forumului Club Z » Află cine esti!
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara