Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 

telenovelele sunt pierdere de timp???
da
90%
 90%  [ 10 ]
nu
9%
 9%  [ 1 ]
Voturi totale : 11


MesajTrimis: Mie, 22 Noi 2006, 11:38 pm Go top: telenovelele ...... Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




nu conteaza ca nu e original Razz ..am zis ce am crezut eu despre telenovele si atat

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Aug 2012, 6:08 pm Go top: telenovelele ...... Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




Eu ma mai uitam cu mama pe acasa din cand in cand... De cele mai multe ori de plictiseala, dar nu pot spune ca nu mi-au placut:D
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 16 Sep 2012, 3:17 am Go top: telenovelele ...... Răspunde cu citat (quote)
georgica
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 08/Aug/2012
Mesaje: 12




O pierdere de timp..
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 05 Mar 2013, 12:40 pm Go top: telenovelele ...... Răspunde cu citat (quote)
calatorul
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 18/Ian/2013
Mesaje: 19




Sunt pierdere de timp probabil pentru noi cei care nu le urmarim sau nu ne plac, dar presupun ca pentru cele care le urmaresc reprezinta ceva sau cred ca au de invatat ceva din ele, dar din cate stiu cam toate sunt la fel, chiar daca au actori diferiti, subiectul e acelasi si automat nu difera cu mult unul de altul..
Vezi profilul utilizatorului

telenovelele ......
 Pagina de start a forumului Club Z » Filme
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 2 din 2  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara