Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
despre fomei si ombres
MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 6:03 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




Am o intrebare pe care am vrut sa o pun mai demult...deci intrebarea suna cam asa:

De ce o fata care a avut 1,2,3,4..n baietzi este numita de catre altii parashuta(scuzati cuvantul) iar un baiat care la fel a avut acelasi nr de fete/femei sau poate si mai multe nu are aceeasi reputatie...care e motivul?
discriminare? Evil

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 7:10 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




parerea mea este ca se intampla de mult chestia asta.. dint timpurile in care femeile cand se casatoreau trebuia sa fie virgine, iar barbatii sa fi avut cat mai multe femei... mentalitatea asta de om pro.st cred ca se transmite din generatie in generatie, si nu stiu cand o sa se revina asupra acestei idei...

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 7:50 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




ai mare dreptate rosto....nu cred ca ideea asta proasta va fi vreodata eliminata,deoarece,dupa parerea mea,ea este destul de adanc infipta in mintea oamenilor...nu e drept,deoarece o femeie care are mai multe relatii este imediat etichetata...desi si barbatii fac aceleasi chestii,poate chiar mai rau...ar mai fi ceva,poate se asteapta prea mult de la o femeie ca aceasta sa fie un model pentru cei din jur...si la urma urmei,asta si este...depinde,desigur,si de situatie

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:07 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ei, s-a format ideea cum ca femeile trebuie sa fie pure, firave, niciodata sa nu vorbeasca urat, sa fie supuse.. bla bla bla... dar nu mai traim in epoca sexismului.. suntem egali, ce naiba, ar trebui sa fim priviti la fel... bine, egali.. hmm... femeile au inclinatie inspre ceva, barbatii altceva (in general) dar ca si persoane suntem la fel.. toti avem sentimente, toti gresim, acuma nah, daca sa zicem ca o fata pur si simplu e ghinionista si nu si gaseste alesul nici dupa ce intretine relatii sexuale cu 5 baieti diferiti... asta inseamna ca este coorva? din rationamentul meu ar insemna ca ghinionista este echivalent cu coorva... nimic mai fals

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:09 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Asta e, fetelor, femeilor nu sunt si nu vor fi prea curand egale barbatilor Razz

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:12 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




din textul meu de mai sus par foarte revoltata.. nu e deloc asa.. nu mi s-a intamplat asa ceva in adevaratul sens al cuvantului.. da, am fost facuta coorva, dar din moment ce NU SUNT am devenit imuna la asa ceva! idiotii care gandesc in halul asta trebuie tratati ca niste ciobani (vroiam sa zic tzarani, dar m-am razgandit, a fi tzaran nu este echivalent cu a fi prost)... si daca o sa se mai intample asa ceva sa i-o retez scurt celui care indrazneste sa vorbeasca din necunostinta de cauza... pentru ca asta se intampla de cele mai multe ori.. se gaseste unul care sa inventeze o poveste si inca 10 care il cred, astia duc vestea mai departe... si incet incet iti castigi o notorietate pe care evident nu ti-ai dorit-o

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:14 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




din fericire, yulee, niciodata nu vom fi egali, fereasca sfantu... pentru tine mai ales... daca am fi egali tu ai ajunge sa te culci cu o persoana asaaaa, cam ca tine... cu un fund paros si cu o scula intre picioruse, scula situata intre doua outze... so, be happy!!! nu suntem egali Smile

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:21 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Rostopasca, rostopasca de unde stii tu unde sunt eu paros??? Lasand gluma la o parte, cred ca barbatii vor ca toate femeile sa fie coorve, in afara femeii pe care o iubeste, si daca din cand in cand mai pica ceva, de ce nu? Very Happy

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:24 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




ai dreptate rosto...in zilele noastre esti considerata una-doua coorva cu toate ca poate cei care te numesc asa nu stiu multe despre tine.E deajuns sa spuna cineva ca asa e si "vestea" se duce mai departe.asa ca tre sa te doara fix in cot de ce cred altii. punct Wink

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:26 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




yulee m-ai facut sa zambesc! eeeeh... e si asta cu doua taisuri...din moment ce tu mai calci stramb din cand in cand nu poti sa ii ceri ei sa nu faca asta... si atunci daca ea o face... deja tu o sa zici ca si ea e curva!!! DANG!!! ea e curva ca a fost cu altul cat timp era prietena ta, tu esti ok chiar daca ai inselat-o... nah!!!

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:32 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




YuLee a scris:
cred ca barbatii vor ca toate femeile sa fie coorve, in afara femeii pe care o iubeste, si daca din cand in cand mai pica ceva, de ce nu? Very Happy


bine ,bine...dar daca mai "pica" din cand in cand si femeia ta altcuiva? Ridica un ochi
d c nu? Evil
sau daca ii "pica" si ei din cand in cand ceva? d c nu? ea n-are voie? Evil
(nu ma refeream la tine ..in general)

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:40 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Nu zic ca nu are voie, are voie, da' dupa aia sa se fereasca

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:46 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Laughing

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:50 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




mda,ranit in orgoliu.... Laughing

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 9:53 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




hopa!!! apoi si tu daca o inseli ai pus-o nene Evil

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 10:34 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




nu mi-e frica... in fine, nu-s genu (pana acum Evil )

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 10:41 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Din moment ce pe glob sunt mai multe femei decat barbati, trebuie sa incercam sa facem in asa fel incat sa aibe toti de castigat, deci, noi trebuie sa mai "muncim" din cand in cand si pe la alte "case".

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 10:52 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




vaaai Luxian,rushinik Laughing he he he

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 11:06 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




eh, uitati cum gandesc baietii Wink

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 11:17 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




`steti in minoritate Confused ..Power To The Women atunci!! Dans

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 11:21 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




sa nu dam nici in feminism

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 11:22 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




sincera sa fiu,pentru mine nu e o noutate...din pacate...

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 11:33 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




asa ca tre sa tii bine de bartatu-to (mai ales daca ai norocu` sa dai peste unu bun) ca nu se stie niciodata..


I can hear the sounds of violins
Long before it begins
Make me thrill as you only know how
Sway me smooth,sway me now
....scuze da nu m-am putut abtine..superba piesa...am ascultat-o in nestire azi

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 23 Noi 2006, 11:57 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ei, daca vrea sa se duca, sa se duca linistit... nu am chef sa stau in cooru lui sa il pazesc... daca ma inseala inseamna ca ori nu e ceva bun la el, ori nu e ceva bun la mine... asa ca inseamna ca nu ne potrivim Ops

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 12:09 am Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
daca ma inseala inseamna ca ori nu e ceva bun la el, ori nu e ceva bun la mine... asa ca inseamna ca nu ne potrivim


Teoretic Corect! Practic .... Ganditor

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

despre fomei si ombres
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 3  
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara