Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Ritualuri online
MesajTrimis: Vin, 31 Aug 2007, 9:37 pm Go top: Ritualuri online Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Azi am ramas suprins de cate poti spune cu cateva combinatii de smile-uri pe messenger.

De exemplu am aflat ce inseamna kiss Razz Surprised
Sper suprinderea mea inseamna "mozol", si evident ca am crezut ca e doar o "conventie" fara logica de care nu stiu, dar pana la urma exista si o explicatie logica (cica):
kiss cu asta ii arati ca il pupi, apoi cu Razz ii spui ca folosesti si limba, iar Surprised sugeareaza ca o si misti limba in acelasi timp.

Tare nu?

Sper sa aflu cat mai multe de la colegu', ca el pare a fi un "guru" in asa ceva. Daca stiti si voi altele sunteti invitati sa ajutati si la cultivarea in domeniu a unui copil amarat ce a avut o copilarie tumultoasa si lipsit de educatie, adica pe mine Very Happy

PS: cer scuze celor pe care ii plictisesc cu faze lucruri vechi, eu inca mai am de invatat in domeniul ritualurilor de socializare online

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 08 Sep 2007, 7:19 pm Go top: Ritualuri online Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Extra Lol

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 09 Sep 2007, 9:24 pm Go top: Ritualuri online Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




socializare online ce tare suna Very Happy

io stiam k kiss Razz inseamna "mozol" , si explicatia ar fi ceva de genul :
Te kiss cu Razz pe/in
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 11 Sep 2007, 7:52 am Go top: Ritualuri online Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Naty` a scris:
io stiam k kiss Razz inseamna "mozol" , si explicatia ar fi ceva de genul :
Te kiss cu Razz pe/in


Nu conteaza foarte mult, nu e o stiinta exacta Smile

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Ritualuri online
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara