Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Oferiti cadouri de Sarbatori?
MesajTrimis: Vin, 14 Dec 2007, 6:46 pm Go top: Oferiti cadouri de Sarbatori? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Oferiti cadouri de sarbatori prietenilor / rudelor? Ce anume?


Eu unul nu obisnuiesc sa fac asta decat foarte rar, prefer sa-l las pe Mos Craciun sa-si faca treaba he he he Voi?

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 14 Dec 2007, 8:42 pm Go top: Oferiti cadouri de Sarbatori? Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




eu de obicei cand ma duc acasa de sarbatori tot timpul cumpar cate ceva pentru ai mei...ce anume? pai ma duc intr'un magazin cu cadouri sau la raionul cu cadouri din carrefour/cora si daca consider eu ca le'ar placea sau s'ar bucura daca ar avea obiectul respectiv, cumpar...
de Mos Nicolae am cumparat o broasca testoasa (pusculita) pentru o prietena de la facultate, niste cercei, i'am pus pe ai mei sa'i ia lui bro un leu mare din plus (zis si facut), un portofel si dulciuri Smile
de Mos Craciun Ganditor inca nu am terminat de luat, am doar pentru mama si bro, restul saptamana urmatoare, inainte sa plec acasa...inca nu stiu ce o sa cumpar, stiu doar pt o colega de serie...fular si manusi he he he (nu are, iar azi recunoscu ca va trebui sa poarte fular si manusi, in general nu poata si nici nu are)

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 14 Dec 2007, 11:02 pm Go top: Oferiti cadouri de Sarbatori? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Eeee,mai trebuie sa mai facem si noi pe Moshu' cateodata Wink
Sincera sa fiu, pentru mine, a oferi un cadou e o mare bucurie...mereu ma implic profund cand aleg un cadou pentru o anumita persoana, incercand sa ii aleg ceea ce cred eu ca e mai de cuvinta sa primeasca, ce ar bucura-o...Din pacate nu am apucat inca anul asta sa imi intru in rol de mos, oricum saptamana care vine,dupa examen...la cumparaturi cu mine Very Happy ...cred ca iar o sa raman leftera Confused ...dar,lasa...banii vin, se duc...noi sa fim sanatosi..si fericiti

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 15 Dec 2007, 3:39 am Go top: Oferiti cadouri de Sarbatori? Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




imi place mult sa fac cadouri... si asta nu numai de sarbatori sau la ocazii speciale... de obicei asociez cadourile cu personalitatea "destinatarului"... nu imi plac chestiile alea comerciale intalnite la tot pasul, frumos impachetate si total impersonale...
dar mai sunt si situatiile alea nasolae gen "nu pot sa merg cu mana goala", in care te vezi nevoit sa cumperi ceva pt o persoana pe care nu o cunosti prea bine ... atunci ce faci?... eu de obicei in astfel de situatii ma descurc cu o sticla de vin (in cazul baietilor) si cu flori si bomboane de ciocolata (in cazul fetelor)...aveti alte sugestii?

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 16 Dec 2007, 12:19 am Go top: Oferiti cadouri de Sarbatori? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




cred ca e ok cum ai zis...nu stiu ce sa zic, pentru ca nu mi s-a intampalt sa fiu pusa in astfel de situatii...cel putin,nu inca:)

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 31 Aug 2012, 8:01 pm Go top: Oferiti cadouri de Sarbatori? Răspunde cu citat (quote)
stefany
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 09/Aug/2012
Mesaje: 6




Cel mai frumos sentiment este atunci cand iti ofera cineva ceva, indiferent de cadou..
Vezi profilul utilizatorului

Oferiti cadouri de Sarbatori?
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara