Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Ce crezi despre forum?
MesajTrimis: Joi, 11 Mai 2006, 12:09 pm Go top: Ce crezi despre forum? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




In aceasta categorie puteti posta TOPIC-uri noi cu sugestii in privinta forumului.


ATENTIE!

Eventualele comentarii (care nu vin insotite de sugestii) se vor posta ca reply la acest topic (altfel vor fi considerate spam-uri si vor fi sterse).


Sugestiile aduse trebuie fie scrise in topicuri noi pentru a putea fii discutate pe larg.

Atentie!: nu repetati sugestiile aduse deja (nu are rost sa deschizi doua topicuri pentru

aceiasi sugestie).


Ultima modificare efectuată de către Luxian la Lun, 11 Dec 2006, 12:42 pm, modificat de 1 dată în total
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 11 Dec 2006, 12:14 pm Go top: Ce crezi despre forum? Răspunde cu citat (quote)
Sharon
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Dec/2006
Mesaje: 4




Prea multe topicuri care nu intereseaza pe nimeni (adica fara raspuns).

Prea des subliniati regulile. De exemplu la topicul asta chiar nu era nevoie de regulile pe care le-ati mentionat ca membrii cred ca sunt destul de inteligenti ca sa posteze parerea despre forum fara a li se comunica ca o regula ce trebuie sa posteze aici. Si ar mai fi, dar ma opresc aici. M-am inscris de curiozitate, dar nu imi place ce vad.

_________________
Fara semnatura.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 11 Dec 2006, 12:46 pm Go top: Ce crezi despre forum? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Aici parerile sunt impartite.

Sharon a scris:
Prea multe topicuri care nu intereseaza pe nimeni (adica fara raspuns).


Unele topicuri sunt doar infomative si nu necesita, in mod obligatoriu, un raspuns.

Sharon a scris:
Prea des subliniati regulile.

Daca ai fi citit mai mult, ai fi observat ca regulile nu sunt chiar asa subliniate precum crezi.

Sharon a scris:
membrii cred ca sunt destul de inteligenti ca sa posteze parerea despre forum fara a li se comunica ca o regula ce trebuie sa posteze aici.

Informarea suplimentara nu strica niciodata. Mesajul se adreseaza, in special, celor care nu au experienta in utilizarea forumurilor si mai putin celor care sunt deja familiarizati cu acestea.

Sharon a scris:
Si ar mai fi, dar ma opresc aici. M-am inscris de curiozitate, dar nu imi place ce vad.

Decizia iti apartine. Orice alta sugestie este binevenita. Multumim pentru feed-back.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 02 Iul 2018, 5:28 am Go top: Ce crezi despre forum? Răspunde cu citat (quote)
Serachat
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Iul/2018
Mesaje: 1
Locație: Serachat




Cred cã este foarte util pentru mine.

_________________
Serachat
Vezi profilul utilizatorului

Ce crezi despre forum?
 Pagina de start a forumului Club Z » Rules & Direction & Comments
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara