Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Liberty Parade 2006 !
MesajTrimis: Dum, 14 Mai 2006, 4:45 pm Go top: Liberty Parade 2006 ! Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




Liberty Parade aduna an de an zeci de mii de oameni pentru a se bucura de cea mai buna muzica house pe malul marii. La cea de a sasea editie spectatorii se vor bucura de imensa plaja libera Liberty Parade Arena dintre Venus si Saturn, inconjurata pe o parte de mare si pe cealalta de lacuri.

Pe 6 august pregateste-te sa fii surprins de o noua locatie mai mare decat un teren de fotbal, un nou sistem de sunet, o scena cu adevarat uriasa si un nou traseu al binecunoscutei caravane. Scena Liberty Parade Arena va gazdui cele mai importante nume din muzica electronica romaneasca: DJ Raresh, Suie Paparude, Raoul Russu, Optick, Allen, Horace Dan D., Rosario Internullo, Pagal, Dew Blue, Dan Ene si Jay Bliss.

Invitatii speciali din acest an sunt Filterheadz, doi DJ belgieni aflati la prima vizita in Romania. Cariera celor doi a inceput in anii `70 in timpurile de glorie ale vinyl-ului si au trecut pe rand de la pop, rock, metal, jazz fusion pana la proiecte R&B. Au ajuns apoi la remixuri semnate de Roger Sanchez si David Morales, colaboreaza cu Zzino&Tomaz si dupa succese notabile ca „Sunshine”, Filterheadz intra pe taramul muzicii tribale.

Caravana Liberty Parade va pleca anul acesta pe 6 august la ora 18.00 din Olimp si va ajunge in jurul orei 21.00 pe plaja Liberty Parade Arena dintre Venus si Saturn, adunand de pe traseu toti amatorii de distractii maraton. Spectacolul de scena va incepe la ora 20.00 si va continua fara oprire pana la rasaritul soarelui.

Sursa: afterhours.ro

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 20 Mai 2006, 5:51 pm Go top: Liberty Parade 2006 ! Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




de ce nu am citit si eu mai devreme...ca poate asa ajungeam si eu mai devreme pe litoral...asa o sa ajung pe 14....

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 21 Mai 2006, 5:42 pm Go top: Liberty Parade 2006 ! Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Ade a scris:
de ce nu am citit si eu mai devreme...ca poate asa ajungeam si eu mai devreme pe litoral...asa o sa ajung pe 14....

bine ca ajungi. eu nush daca voi vedea litoralul anul asta...... poate la tv.. sau cu cortul.. Crying or Very sad

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 29 Iun 2006, 10:42 pm Go top: Liberty Parade 2006 ! Răspunde cu citat (quote)
Ecaterynne
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 25
Locație: Timisoara




treaba voastra dar e un singur tren din tg-jiu care merge la mare si pe care trebuie sa-l schimbi in buc... pe mine una nu ma prea tenteaza...

_________________
Don't worry, be happy !!!
Vezi profilul utilizatorului

Liberty Parade 2006 !
 Pagina de start a forumului Club Z » Events
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara