Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Basic Instinct 2
MesajTrimis: Sâm, 13 Mai 2006, 7:32 pm Go top: Basic Instinct 2 Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Regia: Michael Caton-Jones
In rolurile principale: Sharon Stone, David Morrissey
Gen: Thriller
Premiera in Romania: 31.03.2006
Durata: 116 minute


Dr. Michael Glass (David Morrissey), un controversat psihiatru criminalist din Londra, are acum o noua misiune. Trebuie sa realizeze profilul psihiatric al Catherinei Tramell (Sharon Stone). Suspectata a avea legatura cu moartea misterioasa a unui star sportiv, Tramell reuseste sa il atraga pe Glass in capcana sa de minciuni si seductie.

Granitele profesionale dintre Glass si Tramell sunt date uitarii, in momentul in care seducatoarea Catherine se foloseste de instinctele primare. O lupta psihologica, ce culmineaza cu momentul in care Glass trebuie sa faca o alegere care le va schimba vietile pentru totdeauna.


Sursa articol: cinemagia.ro
Vezi profilul utilizatorului

Poze
MesajTrimis: Sâm, 13 Mai 2006, 7:40 pm Go top: Basic Instinct 2 Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara






sursa: cinemagia.ro
Vezi profilul utilizatorului

Impresii despre film
MesajTrimis: Mie, 17 Mai 2006, 7:22 pm Go top: Basic Instinct 2 Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Mi-a placut super mult. Pacat ca nu l-am vazut si pe primul, dar sper remediez asta cu prima ocazia.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 27 Apr 2007, 2:16 pm Go top: Basic Instinct 2 Răspunde cu citat (quote)
bobesman
Bronze Member
Bronze Member
Data înscrierii: 26/Apr/2007
Mesaje: 60
Locație: Satu Mare




1 interesant Smile ...2 aberant... Sad

_________________
www.cristi70.3xforum.ro
Vezi profilul utilizatorului

film
MesajTrimis: Mar, 15 Mai 2012, 7:12 pm Go top: Basic Instinct 2 Răspunde cu citat (quote)
bogdan31
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 15/Mai/2012
Mesaje: 9




Mie mi-a placut mult.
Nu mi se pare ca abereaza..
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Aug 2012, 6:09 pm Go top: Basic Instinct 2 Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




1 este interesant, iar a doua parte a filmului mi se pare putin trasa de par. Nu a mai avut acel element nou care sa ma faca sa traiesc la maxim filmul..Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 20 Sep 2012, 9:28 pm Go top: Basic Instinct 2 Răspunde cu citat (quote)
iulica
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Aug/2012
Mesaje: 5




bun filmul, insa e foarte vechi.. Nu am mai vazut un film in acest gen..
Vezi profilul utilizatorului

Basic Instinct 2
 Pagina de start a forumului Club Z » Filme
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara