Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!)
MesajTrimis: Lun, 08 Ian 2007, 6:23 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara





_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 08 Ian 2007, 8:47 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Ridica un ochi Yawn
nu am urmarit decat putin din film...ma lasa rece
oricum tin sa va spun ca am cunoscut niste persoane care vorbesc mult mai vulgar decat cel din film...si mai bine nu le cunosteam....

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 08 Ian 2007, 9:33 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




hmmmm...fara sa supar pe cineva si eu,precum a zis si ade,am ascultat doar prima parte si,sincer,mi se pare o mare tampenie,ma lasa RECE....eu nu as fi pus pe forum asa ceva,dar...in fine,pareri si pareri

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 08 Ian 2007, 9:50 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Mie mi se pare amuzant. Tocmai de aceea l-am pus. In legatura cu limbajul am pus "(atentie limbaj vulgar)" in subiectul topicului pentru cei care au "urechile mai sensibile".

raluk a scris:
mi se pare o mare tampenie,ma lasa RECE

Poti sa ne spui si noua de ce, mai ales ca ai ascultat doar prima parte?

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 08 Ian 2007, 9:56 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




textul mi se pare destul de amuzant... dar daca punea altcineva acest filmulet, imediat il stergeai, lux Evil

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 08 Ian 2007, 10:33 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
textul mi se pare destul de amuzant... dar daca punea altcineva acest filmulet, imediat il stergeai, lux Evil


Nu e adevarat.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 08 Ian 2007, 10:35 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu te cred!!! minti!!!!

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 08 Ian 2007, 11:14 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Luxian a scris:
Citat:
Poti sa ne spui si noua de ce, mai ales ca ai ascultat doar prima parte?


Pentru ca ascultand prima parte, nu am mai avut chef sa ascult si restul...dar am precizat,nu vreau sa se supere cineva,sau stiu si eu...e doar parerea mea...

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 08 Ian 2007, 11:46 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
safira
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iun/2006
Mesaje: 13




extrem de vulgar, daca se poate cu gradul asta de comparatie, nu stiu cum de ti-a trecut prin cap sa ne speri cu asemenea limbaj Confused
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 09 Ian 2007, 12:23 am Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




haideti mai nu va mai gudurati asa, ce naiba, voi nu mergeti in mijloacele de transport in comun, nu treceti pe langa cartiere mai rau famate??? eu zilnic aud asa ceva... vad ca limbajul asta colorat va cam supara... nu stiu ce sa mai zic... totusi, nu traim intr-o lume perfecta...

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 09 Ian 2007, 1:02 am Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




pe mine una chiar m-a facut sa rad... la un moment dat ajungi sa nu ti se mai para atat de vulgare unele chestii atat timp cat sunt intalnite la tot pasul... am ajuns sa aud cuinte de genul alora din clip ( pe care nu vreau sa le reproduc aici) mai des decat aud un "salut", "lingura", "cafea" sau mai stiu eu ce alte cuvinte banale, si sincer, nimic numa mai mira... limita e cerul

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 09 Ian 2007, 3:15 am Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




safira a scris:
extrem de vulgar, daca se poate cu gradul asta de comparatie, nu stiu cum de ti-a trecut prin cap sa ne speri cu asemenea limbaj Confused


Daca pe tine te sperie limbajul vulgar atunci de ce ai ignorat avertismentul din titlul topicului (atentie limbaj vulgar) ?

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 09 Ian 2007, 7:21 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
safira
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iun/2006
Mesaje: 13




nu ma sperie limbajul vulgar, dar aici densitatea cuvintelor vulgare e mult prea mare
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 09 Ian 2007, 7:25 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




safira a scris:
nu ma sperie limbajul vulgar, dar aici densitatea cuvintelor vulgare e mult prea mare


Data viitoare o sa precizez si densitatea cuvintelor vulgare Wink

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 09 Ian 2007, 7:29 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
safira
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iun/2006
Mesaje: 13




asa sa faci
acum pe bune...eu nu am intalnit pe nimeni care sa vorbeasca asa de vulgar Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 09 Ian 2007, 7:56 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Luxian a scris:

Data viitoare o sa precizez si densitatea cuvintelor vulgare Wink


Si masa te rog, ca volumul il aflu eu ...

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 09 Ian 2007, 8:35 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




ba eu cred ca am auzit destul de multe persoane vorbind astfel(din pacate)...chiar in vara asta pot spune ca a fost batut "recordul"la mine,in a asculta asemenea"expresii placute auzului"...nu zic ca traim intr-o lume perfecta...chiar din contra...doar ca,un asemenea limbaj mi se pare de-a dreptul absurd...nu stiu cu ce-l inalta pe un om un asemenea limbaj,ca nu cred ca-l face sa fie mai presus de ceilalti

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 10 Ian 2007, 3:20 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




mey...parerea mea e k omul asta ... foloseste cuvintele vulgare la densitatea atat d mare , si masa....si volumul daca vrea Yulee, ca sa amuze p altii. da, sunt d acord, toti le auzim in jurul nostru pentru k lumea nu e tocmai un loc placut si linistit unde sa te poti bucura de ciripitul pasarelelor... dar, repet, el nu are nici o vina k altora nu le plac, atata timp kt aia kre sunt cu el s amuza. si daca ati asculta pana la sfarsit, ati vedea k nu de putine ori e aplaudat. si p mine kiar m-a amuzat clipul ..(l-am primit prima data intr-un mass). in fine, fiecare cu parerea lui... dar tipul ala are dreptate cu ce zice, stim si noi Wink
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 11 Ian 2007, 5:06 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Lolinux
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 29
Locație: Timisoara




E tare nenea Razz

_________________
Been there, Done that
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 11 Ian 2007, 10:19 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




da, e extra-centri-fluidal Wink

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 1:20 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




mamaaaa....da ce popular a ajuns clipul asta prin complex.... Laughing

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 9:59 pm Go top: Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!) Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




crek fiecare student s regaseste prin el, d asta Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

Lectie de vulgaritate (atentie limbaj vulgar!)
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny Videos & Animations
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara