Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Alte bancuri
MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 3:44 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Bula pleaca in Africa unde mostenise o plantatie de bananieri. Dupa un timp, Bula se insoara cu o negresa. In noaptea nuntii, Bula consuma actul casatoriei, dar negresa nu scoate nici un zgomot. Bula ingrijorat merge la un medic si ii explica ce s-a intamplat. Medicul ii spune:
- O fi din cauza caldurii mari.
- Si ce pot sa fac?
- Pune un negru de pe plantatie sa faca vant cu o frunza de bananier in timp ce faceti dragoste.

Bula fuge repede acasa, cheama un negru cu o frunza de bananier, intra in dormitor si incepe sa faca dragoste cu sotia. Negresa ramane la fel ca si noaptea trecuta. Bula nervos sare din pat si il pune pe negru sa faca dragoste, iar Bula face vant. Negresa in extaz. Bula ii spune negrului:
- Ai vazut cum se face vant, ba??

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 6:26 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:04 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Doi ardeleni stau de vorba la o palinca. La un moment dat unul zice:
- Auzi ma, daca io m-as culca cu nevasta-ta, ce înseamna ca am fi?
Cumnati? Cuscri? Rude? Sau ce?
La care celalalt sta juma' de minut pe gânduri si apoi raspunde:
- Ma, io cred ca am fi chit.

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:04 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Si Dumnezeu a creat universul si a vazut ca este frumos.
Si Dumnezeu a creat Pamantul si a vazut ca este frumos.
Si Dumnezeu a creat natura si a vazut ca este frumoasa.
Si Dumnezeu a creat animalele si a vazut ca sunt frumoase.
Si Dumnezeu a creat barbatul si a vazut ca este frumos.
Si Dumnezeu a creat femeia si a zis: nu-i nimic, ea se va machia !

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:05 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Intr-o gradinita din America, educatoarea le promite copiilor 2 $ daca vor raspunde exact la intrebarea:
- "Cine a fost persoana cea mai importanta din istoria omenirii?"
Se ridica Sean, irlandezul, si zice ca St. Patrick.
- Gresit, urmatorul la rand!
Se ridica McQueen, scotianul, si zice ca St.Andrew.
- Gresit, urmatorul...
Se ridica Shlomo, evreul, si zice ca Iisus Cristos.
Educatoarea ii da cei 2 $ pentru raspunsul exact si-l intreaba cum se face ca evreii il recunosc pe Isus ca cel mai important om din istorie. Raspunsul lui:
- Eu stiu de fapt ca cel mai tare din istoria umanitatii a fost MOISE, dar BUSINESS IS BUSINESS!


PS: bancul a luat premiul 1 la festivalul international al bancurilor. Motivatia juriului : A doua oara cand un evreu il vinde pe Iisus.

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:06 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Cocosul nu mai f*** gainile la familia X . Tatal se duce la piata , si cumpara un cocos nou : Gonzales ... cel mai viril .
A doua zi , cand se intorce de la servici gaseste toate gainile f***te , se duce in grajd , vacile la fel , oile la fel ... intra in casa ... nevasta-sa la fel , fiica-sa , soacra-sa , toate terminate ... Intra la buda ... Cocosul se mas***ba : "Ba , ce plictiseala "
A doua zi ii da telefon sotia si ii zice ca a murit cocosul .
Barbatul vine acasa , cocosul era intins pe burta in gradina si nu misca . Se apropie toti de el usor , cand asta deschide un ochi si zice cu o jumate de gura : " Plecati in pi*** mamilor voastre de-aici ca speriati vulturii ...

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:07 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




un englez,un ungur si un roman primisera ordinul de a se sinucide ,sarind de pe un balon cu aer cald...
cand da sa sara,englezul spune ultimele sale cuvinte:
-"englez am fost,englez sunt,englez voi ramane!"si sare...
la sinuciderea romanului,ultimele cuvinte:
-"cioban am fost,cioban sunt,cioban voi ramane!!!si il arunca pe ungur...

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:09 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Doua tipe seara târziu pe strada. O patrula de jandarmi le opreste. Seful patrulei zice:
- Buna seara, actele la control, va rog!
Una dintre tipe raspunde:
- Sunt stewardesa, tocmai ce am sosit dintr-un voiaj si acum merg repede spre casa sa fac un dus, sa ma schimb, pentru ca tocmai am fost anuntata ca trebuie sa plec imediat într-un alt voiaj. Cum timpul este foarte scurt, în graba cu care am plecat am uitat geanta cu actele la serviciu. Va rog sa
întelegeti situatia creata,dar timpul ma preseaza si ma grabesc... .
- Bun, înteleg, raspunde jandarmul. Dar dumneavoastra? zice el adresându-se celeilalte tipe. La care tipa, rosie toata, raspunde:
- Si eu tot curva sunt, dar nu stiu sa ma exprim...

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:09 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




un roman,un englez si un francez se gasesc toti trei la Roma;ce oras!
Aflandu-se in mijlocul Romei toti trei...
Francezul:
-tres fantastique!!!que belle ville!!!extraordinaire!!!!
englezu':
-ooo!!!what a wonderfull city!it's so beautiful!!!it's so great!
Romanul:
-ai sa-mi bag p*la!!!!

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:10 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




*Bula era indragostit de o tipa numita Wendy.si ca sa-i arate afectiunea si-a tatuat pe p*la numele iubitei sale...ei!acu'era o problema:cand era sculata nu era nimic ,se vedea clar,dar cand era bleaga se vedea numai W si Y(prima si ultima litera)...se duce Bula la plaja de nudisti si acolo vede un negru tot cu W si Y tatuat pe p*la...la care:
-ma!tu tot cu Wendy o arzi ma?
la care negru:
-nu!eu cu"WELCOME TO MIAMI BEACH,WE WISH YOU A FINE AND LONG HOLIDAY!"

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:12 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Un om suna la o familie
-Alo domnu Buca la telefon?
-Da.
-Dar doamana buca este acasa?
-Da.
-Atunci inseamna ca tot fundul e acasa!
un moldovean:
-am pershiunii facuti....giaca di bluji am....oleaca di batai stiu........
Pot sa ma duc la Bucuresti


Doctorul iese din sala de nasteri cu un copil. Il tinea atarnat de un picior. Tatal incremenit. Doctorul loveste copilul de primul perete, il ia de maini si il da cu capul de usa. Tatal este terifiat. Sange peste tot, doctorul rade sinistru, tatal la un prag de infarct. Doctorul devine brusc serios si compatimitor: - Haideti d-le, nu mai stiti de gluma?! Oricum a murit la nastere....


Un batran de 75 de ani merge la spital sa faca o analiza a spermei. Doctorul ii da un borcan si-i spune: - Ia borcanul asta si vino cu analiza maine! A doua zi, batranul apare cu borcanul la fel de curat si gol ca ziua trecuta. Doctorul intreaba ce s-a intamplat, iar batranul explica: - Stiti, doctore, uite ce-am patit: prima data am incercat cu dreapta, apoi cu stanga, si nimic. Apoi, am chemat-o pe nevasta-mea. A incercat si ea, si cu mana dreapta, si cu mana stanga, apoi cu gura; prima data, cu proteza, apoi fara proteza, si tot nimic. Apoi, am chemat o vecina: a incercat si ea, si cu amandoua mainile, si cu gura, si tot fara rezultat. Doctorul, socat: - Ai chemat si vecina? Batranul raspunde: - Da. Si oricat ne-am chinuit, n-am reusit sa deschidem borcanul!

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:13 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




In Bagdad, un poltist irakian si un terorist islamist stateau fata in fata in 2
ascunzatori si se impuscau de zor. La un moment dat politistului i se blocheaza mitraliera:
- La bisda-bisdii matii de pusc' imbutzit! injura politistul in cea mai pura
romaneasca de care era el in stare.
Teroristul il aude si il intreaba intr-o romaneasca la fel de pur stalcita:
- Bei bork de caine, de inde stii la tine rumineste, bei?
- Ieu facut jgoal la Rumania, bei gegule coclite!
- Zeu? Si unde fecut la tine jgoal?
- In Bucures.
- E! Si ce jgoal fecut tu, bei?
- Politehnica. Da' di ce?
- Pei si eu fecut jgoal la Romania.
- Daaa? Ce jgoal?
- Eu fecut Medicin la Tirgu Mures.
Politistul irakian intre timp isi reparase mitraliera cu ajutorul altor
soldati straini si incepe sa traga mai indarjit dupa terorist.
- Ia bei glons, la bizda matii de boanghen ungur!

> Ursu' iese din viziuna, dupa o iarna lunga de hibernare, cu mare chef de
> futut.
> Vestea se duce repede, asa ca toate animalele se ascundeau, care pe
> unde.
> Ursu', furios la culme si cu o erectie infricosatoare, ajunsese sa
> rascoleasca tufisurile - unde da peste arici. Ariciu', ghinionist, abia
> trezit si el din hibernare, se face ghem de frica.
> Ursu' - intorcandu'l pe toate partile - "undeee'i savarina ma?!?! Unde ai tu
> ma, savarina?!"
> Dupa cateva momente de panica, ariciu', cu vocea gatuita de frica, zice
> "nenea.. io n'am savarina!.."
> Ursu', continuand sa'l rasuceasca febril - "Pe unde vorbesti ma , pe unde
> vorbesti... ?!?!"

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:15 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Un maramuresan si un ardelean urmaresc programul TV. Se transmit stirile: o femeie vrea sa se arunce de la etajul al zecelae al unui bloc.
- Pariez pe 100000 de lei ca nu se arunca, spune maramuresanul.
- De acord, spuse ardeleanul.
Femeia se arunca totusi. Maramuresanul scoate portofelul pentru a onora pariul pierdut, dar ardeleanul nu vrea sa primaesca banii si-i spune:
- Stii, eu am vazut stirile de la pranz si stiam ce se va intampla.
- Si eu, precizeaza maramuresanul, dar nu credeam ca se arunca si a doua oara ...

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:16 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Prima zi de scoala - invatatoarea ii indeamna pe copii sa se prezinte si sa spuna meseria parintilor lor. Mihai: ma numesc mihai, iar tatal meu este analist financiar. Adriana: ma numesc adriana, iar tatal meu este sofer de camion. Bula: ma numesc bula si tatal meu este stripper intr-un bar de gay. Stupoare mare in clasa, invatatoarea se condamna amarnic pentru initiativa avuta si abandoneaza prezentarea celorlalti elevi. Dupa o perioada, invatatoarea isi ia inima in dinti si il cheama pe elevul bula la o discutie particulara: - Draga bula, daca vrei putem discuta despre meseria tatalui tau, mie poti sa imi spui daca te deranjeaza sau daca te afecteaza pe tine cu ceva. - Stiti,d-na invatatoare,de fapt tatal meu este fotbalist la Dinamo, dar mi-a fost rusine sa recunosc

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:46 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




O femeie, inginer de sistem, instala un calculator intr-o retea pentru un coleg de lucru. Cind a venit randul setarii parolelor ea l-a intrebat ce cuvant vrea sa folosesca pentru logare. Vrand sa o intimideze, tipul i-a spus: penis. Fara sa clipeasca, aceasta i-a introdus parola dorita, a reintrodus-o pentru confirmare dupa care era sa se prabuseasca de ras in fata monitorului. Curios, tipul i se uita peste umar si vede raspunsul calculatorului: PASSWORD REJECTED .... NOT LONG ENOUGH

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:47 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




3 testoase merg la pescuit...Liptil, liptil ajung ele la locul cu pricina dar isi dau seama ca au uitat carligele...Trag la sorti care sa se intoarca dupa carlige si pica testoasa John. John:bah, eu nu ma duc ca voi, pana ma intorc eu, mancati toata mancarea! Se jura celelalte 2 ca nu o vor manca, si pleaca John... Trece 1 zi, doua...7...Una din testoase vroia sa manance.Dar cealalta o opreste:"nu mai, c-am jurat ca nu mancam"... Mai trec zile...10, 20...dupa 30 zile se gandeau ele: "mai, Joh n-a mers atat...imposibil sa nu fi mancat el, nu avea cum sa mearga atat fara sa manance.Hai sa ciupim si noi ceva ca suntem morti de foame!" Cand sa inceapa sa haleasca, apare John dintr-un tufis:"Aha, eram sigur c-o sa mancati! Imi bag picioarele, nu ma mai duc!"

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 7:50 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Unu evadeaza de la inchisoare. Intra intr-o casa si da peste un cuplu in pat. Ii cere tipului sa se ridice si il leaga de un scaun, apoi, in timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, si o saruta pe gat, apoi se ridica si merge la toaleta.

Barbatul ii spune femeii:
- Uita-te la infractor! a stat multi ani la inchisoare si n-a mai vazut demult o femeie. Am vazut cum te-a sarutat pe gat. daca vrea sex, sa nu te opui, sa nu tipi, da-i satisfactie, chiar daca iti este sila de el! e periculos, iar daca o sa se infurie, ne va ucide. Sa fii tare, iubita mea!

Femeia:
- Nu ma saruta pe gat, ci imi soptea la ureche. mi-a spus ca e homosexual si crede ca esti dragut, apoi m-a intrb daca avem vaselina in casa. eu i-am spus ca este in baie.Fii tare, iubitule! Si eu te iubesc!

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 11:58 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 26 Mai 2006, 9:20 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Monique
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 19/Mai/2006
Mesaje: 9
Locație: Bucuresti




La "olimpiada de vara" un student in pragul repetentiei este intrebat de ilustrul profesor de matematica Grigore Moisil cate becuri sunt in clasa iar elevul raspunde 10. Profesorul zice: - Te-am pacalit sunt 11 ca mai am eu unul; ne vedem la toamna. In toamna profesorul il intreaba din nou cate becuri sunt in clasa iar studentul raspunde 11. Profesorul rade fericit si ii spune zambind: - Te-am pacalit si de data asta pentru ca sunt 10 caci eu nu mai am becul la mine. ... Studentul, si mai fericit riposteaza: - Da, dar am adus eu unul la mine de acasa asa ca sunt 11

_________________
Zambeste.....Maine poate fi mai rau!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 28 Mai 2006, 8:58 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




- Iri o sa ma ia de nevasta, zice Monica. Mi-a jurat !
- Pe ce ti-a jurat ?
- Pe canapeaua rosie din spate a masinii.

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 29 Mai 2006, 8:16 am Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Un copil o intreaba pe mama lui:
- Mama, de ce daca tu esti alba si tata e alb, eu sunt negru?
Mama raspunde:
- Ei dragul mamii, la ce chef a fost atunci, bucura-te ca nu latri!

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 29 Mai 2006, 9:29 am Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Laughing Laughing Laughing

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 29 Mai 2006, 8:24 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Ecuatii


barbat inteligent
femeie inteligenta
-> poveste de dragoste

barbat inteligent
femeie idioata
-> sarcina nedorita

barbat idiot
femeie inteligenta
-> aventura fara viitor

barbat idiot
femeie idioata
-> casatorie

si asa mai departe Wink

patron inteligent
salariat inteligent
profit

patron inteligent
salariat idiot
productie

patron idiot
salariat inteligent
avansare

patron idiot
salariat idiot
ore suplimentare



vanzator inteligent
client inteligent
dialog

vanzator inteligent
client idiot
teapa

vanzator idiot
client inteligent
discount

vanzator idiot
client idiot
produse Microsoft



stapan inteligent
pisica intelligenta
afectiune

stapan inteligent
pisica idioata
smotoceala

stapan idiot
pisica intelligenta
zgarieturi

stapan idiot
pisica idioata
imparteala a patului



barbat frumos
femeie frumoasa
Sex

barbat frumos
femeie nasoala
idiotule!

barbat urat
femeie frumoasa
bani

barbat urat
femeie nasoala
disperare

barbat tanar
femeie tanara
Dragoste

barbat tanar
femeie in varsta
mama!

barbat in varsta
femeie tanara
bani

barbat in varsta
femeie in varsta
amicitie

barbat motivat
femeie motivata
insomnie a vecinilor

barbat motivat
femeie obosita
viol

barbat obosit
femeie motivata
frustrare

barbat obosit
femeie obosita
sforait + insomnie



job pasionant
viata de familie pasionanta
dificultati de planning + mare oboseala

job pasionant
viata de familie idioata
ore suplimentare

job cretin
viata de familie pasionanta
concedii medicale si fara plata

job cretin
viata de familie idioata
adultere si/sau Internet



femeie inteligenta
amanta inteligenta
viitor celibatar

femeie inteligenta
amanta idioata
amanta bomba!

femeie idioata
amanta inteligenta
divort la orizont

femeie idioata
amanta idioata
visul oricarui barbat



elev inteligent
profesor inteligent
pura teorie!

elev inteligent
profesor idiot
curs de paranormal

elev idiot
profesor inteligent
curs de matematici

elev idiot
profesor idiot
crudul adevar

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 29 Mai 2006, 8:27 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Doua surori, una de 18, cealalta de 10 ani, fac pentru prima oara baie impreuna.

Cea mica observa ca cea mare are niste par intre picioare.
- Ce e asta dintre picioarele tale ?
- Par pubian !
- Si nu te deranjeaza cind te f*ti ?

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 29 Mai 2006, 8:28 pm Go top: Alte bancuri Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




O gasca de prieteni incep sa vorbeaza despre ultimile achizitii in materie de calculatoare . Unul dintre ei spune:
1: Ma aseara am adus o gagica acasa ...
restu: si si ...
1: Si i-am pus-o pe masa
restu : si si ...
1: SI i-am pus-o si pe pat
restu: si si ...
1: Si i-am pus-o si pe tastatura calculatorului meu cel nou
restu: Ce calculator ai , ce configuratie?

Morala: Who cares about women when u have computers



_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Alte bancuri
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 9  
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara