Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Concurs cu premii!!! www.clubbin.3x.ro
MesajTrimis: Vin, 17 Iul 2009, 10:03 am Go top: Concurs cu premii!!! www.clubbin.3x.ro Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Salut.Incepand de ieri, www.clubbin.3x.ro ,va premia vizitatorii la fiecare 30 de zile.Se vor acorda 2 premii.Unul pentru cel mai bun comment referitor la un video postat pe site si al doilea premiu pentru userul cu cele mai multe commenturi .Spamul este interzis.Pentru cei care vor sa se inscrie la concurs,va rog sa va inregistrati sau sa postati cu un mail valid,pentru a va putea revendica premiile.Si acum despre premii…….Userul cu cele mail multe commenturi va primi 20 de brelocuri personalizate cu ce imagini doreste el(chiar si poze personale,text etc),dar una din fete trebuie sa fie neaparat referitoare la un film de pe site.Acelasi lucru lucru si pentru cel mai bun comment,dar se acorda doar 10 brelocuri.Ultima zi in care puteti participa la concurs este 15 august.Pe 17 aug. vom anunta castigatorii,urmand ca in termen de 10 zile sa trimitem cadourile.

Spor la comenturi ! Wink


_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Iul 2009, 1:00 pm Go top: Concurs cu premii!!! www.clubbin.3x.ro Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Maleficus is back into the game!

Welcome back, my friend! Wink

Succes participantilor!

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 20 Iul 2009, 4:33 pm Go top: Concurs cu premii!!! www.clubbin.3x.ro Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Acelasi concurs valabil si pentru GMC GLUB-Z .Userul cu cele mai multe posturi de calitate de luna aceasta va primi 5 brelocuri GMC+CINEMABOX si
inca 5 cu ce doreste el .Concursul incepe azi si se va termina pe 20 august.Teamul va alege castigatorul iar pe 25 august va fi anuntat,urmand ca in 10 zile sa isi primeasca premiul!

Bafta si va rog sa nu spamati forumul. Dans

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 07 Aug 2009, 7:55 am Go top: Concurs cu premii!!! www.clubbin.3x.ro Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




CRED CA TOT EU AM SA LE CASTIG Neutral

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 07 Aug 2009, 10:35 am Go top: Concurs cu premii!!! www.clubbin.3x.ro Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Pai dupa cum vezi toata lumea e plecata in concedii / vacanta Smile

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Concurs cu premii!!! www.clubbin.3x.ro
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara