Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
The Curious Case of Benjamin Button
MesajTrimis: Dum, 25 Ian 2009, 1:12 am Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




Filmul dureaza aproape trei ore, dar eu cred ca merita. E o poveste tulburatoare in primul rand...amesteca razboiul cu dragostea, durerea cu viata fericita. Sunt replici memorabile...
Probabil toti ne-am pus intrebarea la care filmul pare sa dea raspuns...cum ar fi daca viata ar merge...invers?
Il recomand cu placere. Joaca Brad Pitt si Cate Blanchett in rolurile principale.
Aici trailerul :


*Are 13 nominalizari la Premiile Oscar.


Ultima modificare efectuată de către Naty` la Vin, 30 Ian 2009, 5:27 pm, modificat de 1 dată în total
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 26 Ian 2009, 12:57 am Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




De mult incerc sa-mi fac timp sa ma uit la el. Cu siguranta va fi urmatorul film vazut Smile

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 10 Feb 2009, 11:38 am Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Merita vizionat, e tare bun Very Happy

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 24 Feb 2009, 11:17 am Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
denimboy
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 24/Feb/2009
Mesaje: 12




Am reusit si eu in sfarsit sa-l vad pe tot aseara, l-am vazut pe bucati pt ca adormeam de fiecare data.
Intradevar este un film foarte bun, mi-a placut
A luat si ceva oscaruri din cate am vazut...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 09 Iul 2010, 12:11 pm Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
iuliana_masaj
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 07/Iul/2010
Mesaje: 3




Imi doresc foarte mult sa vad filmul dar pana acum spre rusinea mea nu am reusit....desi am inteles ca este un film foarte bun... Confused
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 03 Sep 2010, 11:17 am Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
watt
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 03/Sep/2010
Mesaje: 4




da mi-a placut , e interesant finalu
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 04 Mai 2012, 9:54 am Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
Mihaela31
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Mai/2012
Mesaje: 5




eu am vazut acest film dar nu mai stiu exact de ce nu mi-a placut deloc:|
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 04 Mai 2012, 10:47 am Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
Alina
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Mai/2012
Mesaje: 5




Este foarte bun filmul, acum ca mi-am amintit de el, am sa il caut sa ma mai uit la el Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 04 Mai 2012, 12:44 pm Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
antondan13
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 7




Unul dintre cele mai bune filme ale lui Brad Pitt Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 09 Mai 2012, 12:07 pm Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
cristi_1993
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Sep/2011
Mesaje: 27




acu' cateva zile am vauzt un caz pe un site despre boala aceasta...nasol...

_________________
Joc jocuri cu zombi
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 11 Iul 2012, 5:22 pm Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
alinaoprea
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iul/2012
Mesaje: 6




Brad Pitt este preferatul meu. Foarte frumos filmul si foarte interesant.


Ultima modificare efectuată de către alinaoprea la Lun, 23 Iul 2012, 11:42 am, modificat de 1 dată în total
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 18 Iul 2012, 2:00 pm Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




Genial acest film. Ideea foarte buna, unica de altfel. Majoritatea filmelor pleaca de la aceeasi tema si actiunea difera destul de putin..
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 02 Aug 2012, 11:32 pm Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
iulica
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Aug/2012
Mesaje: 5




Brad Pitt este genial. Cel mai mult mi-a placut faza in care era pe vas si ii atacau nemtii.


Ultima modificare efectuată de către iulica la Joi, 09 Aug 2012, 11:47 am, modificat de 1 dată în total
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 06 Aug 2012, 2:40 pm Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
Loredana20
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 06/Aug/2012
Mesaje: 3




am vazut si eu filmul de vreo 2 ori pana acum si e chiar frumos.merita vazut Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 03 Sep 2012, 10:32 pm Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
alinaoprea
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iul/2012
Mesaje: 6




Cred ca o sa mai ma uit si eu o data Loredana. Mi-ai facut pofta:D
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 10 Sep 2013, 9:11 pm Go top: The Curious Case of Benjamin Button Răspunde cu citat (quote)
herta.blumen
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 09/Sep/2013
Mesaje: 3




Conceptul in sine e interesant. Mi-a placut ca nu am fost dezamagita, ci dimpotriva, s-a ridicat la asteptarile mele, tinand cont de faptul ca am citit si cartea.
Vezi profilul utilizatorului

The Curious Case of Benjamin Button
 Pagina de start a forumului Club Z » Filme
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara