Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info

Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Prison break - Serial
MesajTrimis: Vin, 09 Feb 2007, 12:18 pm Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Locație: Timisoara

PRISON BREAK

Prison Break este un serial american, creat de Paul Scheuring, difuzat pentru prima dat n Statele Unite la data de 29 august 2005. Iniial au fost planificate doar 13 episoade, dar, deoarece serialul s-a dovedit un mare succes, a fost extins, pn acum realizndu-se 22 de episoade din prima serie, urmnd o a doua seria din care pn acum au fost difuzate 13 episoade. Personajul pricipal este Michael Scofield (interpretat de Wentworth Miller), care este arestat i nchis pentru a-i salva viaa fratelui su cel mare.

Subiect

Lincoln Burrows (interpretat de Dominic Purcell) ajunge n nchisoarea Fox River i este condamnat la moarte pentru uciderea fratelui vicepreedintelui SUA. Fratele lui, Michael Scofield (interpretat de Wentworth Miller), este ns convins c Lincoln este nevinovat, i se hotrte s l salveze. Michael este arestat i adus, la cererea acestuia, n nchisoarea de maxim securitate unde se afl i fratele su Lincoln. Arestarea lui Michael a fost premeditat de acesta el ntocmind nainte de arestare i un plan ingenios pentru a evada mpreun cu fratele su.

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 26 Aug 2007, 3:43 pm Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'

Se pare ca incepand cu data de 29 aug 2007 Fox va lansa sezonul 3 al serialului Prison Break. Cu aceasta ocazia Fox a lansat si un preview de 17min pentru primul episod din sezonul 3.

Pentru cei care l-au mai cautat, au observat probabil ca Fox nu permite vizionarea lui decat celor din America, dupa mai multe cautari am reusit sa-l gasesc si pe youtube, impartit in 2 parti.

Enjoy!

Citat:
Prima parte

Citat:
A doua parte

Pentru cei interesati mai am promo-ul si in format divx, un singur fisier de 75Mb, dar e cu subtitrare in spaniola (sau alta limba asemanatoare). Daca il vreti timiteti un mesaj Very Happy

Subliminal message: support open source!

MesajTrimis: Mar, 11 Sep 2007, 12:54 pm Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'

Se pare ca FOX a amanat lansarea sezonului 3 pana pe data de 17 sept Sad

Subliminal message: support open source!

MesajTrimis: Vin, 04 Mai 2012, 10:51 am Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
Alina
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Mai/2012

Am urmarit toate sezoanele cu atentie Very Happy este foarte bun serialul Wink se afla printre preferatele mele Very Happy

MesajTrimis: Lun, 02 Iul 2012, 10:00 am Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012

Este genial. Michael Scofield, dupa ce am vizionat acest serial, a devenit actorul meu preferat.

MesajTrimis: Mie, 08 Aug 2012, 3:20 pm Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
georgica
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 08/Aug/2012

Ce pot sa spun... Este cel mai bun serial in opinia mea.

Prison break - Serial
 Pagina de start a forumului Club Z » Filme
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap